Picbear logo Browse Instagram content with Picbear

#dentart

Posts tagged as #dentart on Instagram

2.406 Posts

¡Nuestro trabajo es que te sientas bien bien con tu sonrisa! . Ortodoncia con el #drgleiser . Agenda tu hora de evaluación a los números ☎️ 229520407 - 229520896 o escribe al Whatsapp 📱+56988089074 . ¡esta primera hora no tiene costo! . #dentart #dentista #evaluacion #dientesblancos #dientesalineados #ortodoncia #ortodonciaestetica #invisalign #invisalignsmile #zafiro #drgleiser #drobando
😲Buzeqesh dhe ndriço. Duraj Dental ju ofron zbardhim me Led. 2 seanca 110Euro dhe perfito pastrim Gurezash falas 💣 🎯Adresa: Rr."Sami Frasheri", perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. 📞tel.0695445366 🌐Mundesi pagese me keste 🌏 🔊#beautiful #whitening #albania #tirana #transformyoursmile #dentist #durajdental #dentist #dentart #dentistry #caseoftheday #picoftheday #photoshooting #photooftheday #smile #share #follow #dentalhygienist #dental #dentalstudent #tirana #albania #health #fit #nopain #caseoftheday #photography #durajdental #dentistry #dentalclinic 🕪🕪🕪
#mademyday 🙏🏻❤️ Faleminderit e talentuara Xheni! Super Artiste! 😍 #repost @snobsketch with @get_repost ・・・ My sexy dentist Dr. ERI DentArt @klinika_dent_art #sketch#sketchbook#girl#draw#drawing#sketchers#sketching#sketchy#drawoftheday#art#artist#arts#artwork#myart#mylove#mypassion#mydesign#mydesire#mypeace#myworld#myeverything#snobsketch#freedom#outofthisworld#dentist#dentart
🤔Infozone🤔 ✉Njerzit qe kane dhembe te bardhe dhe te shendetshem kane me shume mundesi per te fituar nje vend pune me te mire, me page me te larte dhe te kene mundesi suksesi me te larte ne romance sipas nje studimi nga FDA ne vitin 2007. Kjo shpjegon se sa vjen e rritet kerkesa e pacienteve per zbardhim dhe eshte rritur numri i shitjeve online i produkteve qe zbardhim dhembet, ☡POR KUJDES🚫 zbardhimi me produkte qe perdoren ne shtepi pa rekomandim nga mjeku!! Nje produkt nuk eshte i pershtatshem per te gjithe dhe jo cdo njeri reagon njesoj nga trajtimi dhe ne vend te arrish efekt zbardhues mund te demtosh strukturen e dhembit dhe efektet mund te jene te parikuperueshme.☡☡ 🎯Adresa: Rr."Sami Frasheri", perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. 📞tel.0695445366 🌐Mundesi pagese me keste 🌏 🔊#staysafe #beautiful #whitening #albania #tirana #transformyoursmile #dentist #endodontic #durajdental #dentist #dentart #dentistry #caseoftheday #picoftheday #photoshooting #photooftheday #smile #share #follow #dentalhygienist #dental #dentalstudent #tirana #albania #health #fit #nopain #frontal #caseoftheday #photography #transformyoursmile #durajdental #dentist #dentistry #dentalclinic #tirana #albania #health #smile 🕪🕪🕪🤔
This teenager’s mother seeked second opinion when her dentist stated that her daughter will need to have 4 premolars taken out. When she came in for a consult, her bite was completely off, and her esthetic alignment was 👎🏻👎🏻👎🏻. Young girl had a very straight facial profile which screamed avoid ✖️EXTRACTIONS✖️at all costs. Once the teeth had proper orthodontic mechanics applied to them, in certain cases like this one extractions are easily avoided. Her bite correction was roughly 13 months. 🤙🏻 • • • #incognito #braces #lingualbraces #invisalign #macro #photography #photo #smile #nyc #nycdentist #nycorthodontist #orthodontist #odontolove #orthodontics #odonto #ortho #love #passion #picture #brackets #gold #mouth #teeth #beforeandafter #designer #dental #dentist #dentart #art #artwork
¡Una sonrisa transmite tu esencia! . Una sonrisa blanca transmite frescura, seguridad, pulcritud, actitud... ¡una linda sonrisa te da bienestar! . Agenda tu hora para una evaluación y asi poder determinar que Blanqueamiento Dental es bueno para ti, llama a los números 229520407 o escribe whatsapp al +56988089074 . #dentart #dentista #dientesblancos #blanqueamientodental #diseñodesonrisa #drobando #drgleiser
Heqje e dhemballes se pjekurise (18). Sepse ne kryejme cdo procedure kirurgjikale ! #extraction #cirurgia #oralcare #mandibula #dentalclinic #dentistry #doctor #stomatolog #stomatology #dentist #cirurgias #dent #dentalhygienist #dentalassistant #dentart #😷
Incognito Lingual System: One of the biggest benefits of using the Incognito lingual system besides it being the most esthetic orthodontic treatment option is its awesome ability to control the teeth in all 3 dimensions. The set up of brackets and wires is extremely customized to the patient’s teeth, so that the final result becomes virtually predictable. • • #nyc #nycdentist #nycorthodontist #orthodontist #smile #straightteeth #beforeandafter #love #artistic #artwork #art #dental #dentart #dentist #dentists #newyork #ortho #odonto #ortodoncia #odontolove #ortodontia #orthodontics #smiles #picture #photo #photography #braces #invisalign #followers #beauty
Если ребенок не плачет у стоматолога, значит он пришел поддержать маму) 😂😂😂😆#выходные #устоматолога #дентарт #здоровыезубы #группаподдержки #сына #днепр #dnepr #dentart #sundayspecial #teeth #goodday #instphoto
😲😲😲1 muaj trajtim 😲😲 🔊🔊Aparat ortodontik Dentarum prodhuar ne Gjermani vendosur ne maksile ne pacient me probleme ne rreshtim dhe okluzion, shpejte dhe pa dhimbje.Tani duhet durim dhe ndjekja e keshillave te mjekut dhe rezultati eshte ceshtje kohe. Zgjedhja e elastikeve eshte ne doren tuaj. Ne kete rast jane transparente. Braketat jane me profil te ulet, precize dhe sigurojne komfort per pacientin. 🕪. 💥Mundesi pagese me keste🎯Adresa: Rr."Sami Frasheri", perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. 📞tel.0695445366📞 🌐Mundesi pagese me keste 🌏 ✉Na kontaktoni ne fb dhe instagram per cdo pyetje qe keni✉ #beautiful #porcelain #albania #tirana #transformyoursmile #dentist #endodontic #durajdental #dentist #dentart #dentistry #caseoftheday #picoftheday #photoshooting #photooftheday #smile #share #follow #durajdental #dentalhygienist #dental #dentalstudent #tirana #albania #health #fit #nopain #zirconia #frontal #caseoftheday #photography #foto 🕪 #transformyoursmile #durajdental #dentist #dentistry #dentalclinic #tirana #albania #health #smile 🕪🕪🕪🤔
🌞Zbardhim profesional me Llambe blu me beyond max 35% peroksid aktiv nje seance 20min @durajdental. Pa dhimbje , heq njollat ne dhembe dhe zbardh dhembet pa efekte anesore.🌞 💥Adresa: Rr."Sami Frasheri", perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. 📞tel.0695445366 🌐Mundesi pagese me keste 🌏 🔊 #beautiful #porcelain #albania #tirana #transformyoursmile #dentist #endodontic #durajdental #dentist #dentart #dentistry #caseoftheday #picoftheday #photoshooting #photooftheday #smile #share #follow #durajdental #dentalhygienist #dental #dentalstudent #tirana #albania #health #fit #nopain #zirconia #frontal #caseoftheday #photography #foto 🕪 #transformyoursmile #durajdental #dentist #dentistry #dentalclinic #tirana #albania #health #smile 🕪🕪🕪🤔
Implant tek regjioni i premolarit poshte majtas. Grafi kontrolli pas 10ditesh nga nderhyrja. Pacienti nuk paraqet asnje shqetesim dhe do mbahet ne kontroll periodik te permuajshem deri ne vendosjen e kurores perfundimtare. 🎯Adresa: Rruga "Sami Frasheri", perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. Na gjeni cdo dite ora 09:00-20:00. 🏪Urgjencat 24/7 📞tel.0695445366 🌐Mundesi pagese me keste 🌏 🔊 #beautifulalbania #tirana #dentist #endodontic #durajdental #dentist #dentart #dentistry #caseoftheday #picoftheday #photoshooting #photooftheday #smile #germanyimplants #germany #dentistry #implantology #dentist #dentistinalbania #tirana #albania #smilemakeover #smile #transformyoursmile #health #fit #dentalhygienist #dentalstudent #pagesemekeste #health #nopain #picoftheday #photooftheday
Aparat ortodontik me 10% ulje dhe pastrim gurezash me bikarbonate me Air prophy ne @durajdental.🎯Adresa: Rr."Sami Frasheri", perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. 📞tel.0695445366 🌐Mundesi pagese me keste 🌏 🔊 #beautiful #porcelain #albania #tirana #transformyoursmile #dentist #endodontic #durajdental #dentist #dentart #dentistry #caseoftheday #picoftheday #photoshooting #photooftheday #smile #share #follow #durajdental #dentalhygienist #dental #dentalstudent #tirana #albania #health #fit #nopain #zirconia #frontal #caseoftheday #photography #foto 🕪 #transformyoursmile #durajdental #dentist #dentistry #dentalclinic #tirana #albania #health #smile 🕪🕪🕪🤔
A e dini se nese pesoni nje aksident dhe dhembi ju thyhet apo del nga goja i plote, per ta ruajtur qe te mund ta rivendosni mund ta ruani ne nje gote qumesht deri sa te arrini tek dentisti. 🏪Duraj Dental tashme ofron sherbim 24ore/7 dite per urgjenca. 🎯Adresa: Rr."Sami Frasheri", perballe gjjmnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. 📞tel.0695445366 🌐Mundesi pagese me keste 🌏 🔊 #24hservice #porcelain #albania #tirana#zirconia #transformyoursmile #dentist #endodontic #durajdental #retreatment #dentist #dentart #dentistry #caseoftheday #picoftheday #photoshooting #photooftheday #smile #share #follow #durajdental #dentalhygienist #dental #dentalstudent #tirana #albania #health #fit #tooth #nopain #zirconia #frontal #caseoftheday #photography #foto 🕪 #transformyoursmile #durajdental #dentist #dentistry #dentalclinic #tirana #albania #health #smile 🕪🕪🕪🤔
Rindertimi i nje dhembi shume te demtuar. 😉DURAJ DENTAL 🌐 🎯Adresa: Rr."Sami Frasheri", perballe gjjmnazit "Petro Nini Luarasi", kati 2 mbi kreperine. 📞tel.0695445366🖑 🌐Mundesi pagese me keste 🌏 🔊 #pfm #porcelain #albania #tirana#zirconia #transformyoursmile #dentist #endodontic #durajdental #retreatment #dentist #dentart #dentistry #caseoftheday #picoftheday #photoshooting #photooftheday #smile #share #follow #durajdental #dentalhygienist #dental #dentalstudent #tirana #albania #health #fit #tooth #nopain #zirconia #frontal #caseoftheday #photography #foto 🕪 #transformyoursmile #durajdental #dentist #dentistry #dentalclinic #tirana #albania #health #smile 🕪🕪🕪🤔

Loading