Picbear logo Browse Instagram content with Picbear

#instakosova

Posts tagged as #instakosova on Instagram

36.058 Posts

Nature #instakosova #nikon_dslr_users #nikon_photography #500px #nature #naturephotography #naturelovers #nikon #nikond80 #nikond90#nikon_photography_ #nature_shooters #naturephotography
Happy Saturday everyone🍀 #love #yogaeverydamnday #instakosova #yogi #yogateacher #yoga #albania #detox #mindbodysoul
Sabaja beer is here! Lovely faces of Sonder! Cheers! #prishtina #sabajabeer #beer #saturday #lovelyfaces #instakosova #birrasabaja
//
Malika Colors Romania💅❤🔝👑💪 malika gel💅👑 Karaja Lagjia Jeni mahall Rruga: Reshat karjagdiuPrizren-Kosov #gel#gelnails#bestnails #gel3in1 #fiberglass #prizren #kosovar #kosova #kosovogirl #lovemynails #now #followme #beststore #opennow #instapic #instalike #picoftheday #picoftoday #malikagel#malikaromania #nailsart #nail_style #check #instakosova #blogger#bloggers #nude #black#rose
Ofrojmë postime profesionale dhe të lekturuara, me theks të veçantë në aspektin e marketingut, postime të dizajnuara dhe me logo të biznesit dhe produkteve tuaja, shtimin e numrit të pëlqimeve (like-ve) dhe ndjekësve (followers-ave) në Facebook dhe Instagram, dhe ku të gjitha këto ofrohen si pako e marrëveshjes mujore pa pasur nevojë për pagesë shtesë. Përmes marrëveshjes me ne për mirëmbajtjen e faqes së Facebook-ut (Fan Page) dhe Instagramit për biznesin tuaj ju do të mund të arrini që të keni më shumë ndikim në treg dhe që imazhi i biznesit tuaj me produktet dhe shërbimet që ofron të ketë shtrirje sa më të madhe. Inkworks Studio SHPK Prishtinë - adresa e duhur e biznesit tuaj që ofron shërbimet më të mira në treg. Na kontaktoni përmes e-mail: marketing@inkworks-studio.com ose përmes rrjeteve sociale FB dhe instagram: @inkworks_studio_shpk #albanian #marketing #business #exposure #promotion #promotions #promotional #promo #albanianmarketing #instapromotions #instamarketing #instaalbania #instakosova #inkworksstudio
Bifurkacioni i Nerodimes është një nga fenomenet e rralla natyrore jo vetëm në Kosovë, por edhe në botë, pasi që si i tillë ndahet në dy rrjedha, e të cilat derdhen në dete të ndryshme. Kështu lumi me të njejtin emër derdhet në Detin Egje nëpërmjet lumit Vardar, ndërsa lumi tjetër derdhet në Detin e Zi përmes lumit Sitnica dhe lumit Ibër. Kujtojmë se kjo mrekulli botërore së bashku me lumin Orinoko në Amerikën Qendrore, paraqesin dy raste të vetme në gjithë botën. ____________________ The Nerodime Bifurcation is one of the rare natural phenomenons occuring not only in Kosova but also all around the world, where a river divides in two streams, which in this case flow to two different seas. At this point, the Nerodime River flows to the Egean through the Vardar River, while the other branch flows to the Black Sea through Sitnica and Ibar Rivers. Please note that this case and the Orinoko River in Central America, are the only two occurences of this natural wonder in the whole world. ____________________ www.visit-kosova.com është projekt i Inkworks Studio SHPK. #albanian #marketing #business #exposure #promotion #promotions #promotional #promo #albanianmarketing #instapromotions #instamarketing #instaalbania #instakosova #inkworksstudio
Në pishinën e Restaurant "Natyra" të gjithë gjejnë freski dhe relaksim. Fan Page dhe Instagrami e Restaurant "Natyra" menaxhohet nga Inkworks Studio SHPK. #albanian #marketing #business #exposure #promotion #promotions #promotional #promo #albanianmarketing #instapromotions #instamarketing #instaalbania #instakosova #inkworksstudio
NTP MUJA bën prodhimin e një asortimenti të gjerë produktesh nga metali, përfshirë: kutia metalike, blinda për trafo, nxemje qendrore, ujësjellës, ormana për rroba të punës, ormana për dosje, e shumë tjera. Për më shumë informata ejani dhe na vizitoni në dy pikat tona: - Fshati Duraj, Kaçanik (pikë shitëse dhe selia e kompanisë) dhe - Magjistralja Ferizaj-Prishtinë afër Rrethit të QMI-së Fan Page dhe Webfaqja e NTP MUJA menaxhohet nga Inkworks Studio SHPK. #albanian #marketing #business #exposure #promotion #promotions #promotional #promo #albanianmarketing #instapromotions #instamarketing #instaalbania #instakosova #inkworksstudio
Pastrimi i fytyrës me tretman me avull në Sallonin "Lory" në Prishtinë. Fan Page dhe Instagrami i Sallonit "Lory" menaxhohet nga Inkworks Studio SHPK. #albanian #marketing #business #exposure #promotion #promotions #promotional #promo #albanianmarketing #instapromotions #instamarketing #instaalbania #instakosova #inkworksstudio
VIKENDI NË COFFEE SHOP "My Place" - Parku i Taukbashqes: Coffee Shop “My Place” ua mundëson që të kaloni vikend të mirë e relaksues, mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër në zemër të Parkut të Taukbashqes në Prishtinë. Jeni të mirëpritur si çdoherë! Fan Page dhe Instagrami i Coffee Shop "My Place" menaxhohet nga Inkworks Studio SHPK. #albanian #marketing #business #exposure #promotion #promotions #promotional #promo #albanianmarketing #instapromotions #instamarketing #instaalbania #instakosova #inkworksstudio
Disa këshilla për një shëndet oral sa më të mirë: • Mbani një dietë të shëndetshme dhe zgjidhni ushqime nga grupet ushqimore si: bukë, drithëra, fruta, perime, mish, peshk, qumësht, djathë, kos, etj. • Përdorni ujë pas ushqimit. • Mos konsumoni ushqime të thata dhe me shumë sheqer. • Përdorni furçën e dhëmbëve 3 herë në ditë me pastë të fluorizuar. • Ndërroni furçën e dhëmbëve çdo 3-6 muaj. • Furça e dhëmbëve mbahet në një kënd prej 45° nga këndi i dhëmbëve. • Përdorni floss dentar (fije dentare) për heqjen e mbeturinave ushqimore mes dhëmbëve. • Reduktoni shpeshtësinë e marrjes së karbohidrateve (sheqernave) gjatë ditës. • Kontrollë periodike te dentisti. Swiss Dental - Buzëqeshja juaj tregon gjithçka! Fan Page, Instagrami dhe Webfaqja e Poliklinikës "Swiss Dental" menaxhohet nga Inkworks Studio SHPK. #albanian #marketing #business #exposure #promotion #promotions #promotional #promo #albanianmarketing #instapromotions #instamarketing #instaalbania #instakosova #inkworksstudio
Trajnimi “Kujdesi ndaj Konsumatorit” i organizuar nga Inkworks Studio SHPK me kamarierët e bizneseve Kino Bar dhe Venio Cafe & Bar në Ferizaj, me qëllim shtimi të efikasitetit në punë, shtimin e profitit si dhe prezentimin e imazhit dinjitoz të bizneseve. #albanian #marketing #business #exposure #promotion #promotions #promotional #promo #albanianmarketing #instapromotions #instamarketing #instaalbania #instakosova #inkworksstudio
Sonte serbia ka me lujt lastik se topin ja kish shpërthy një kojshi 😉 #worldcup2018 #ch #albanian #instakosova
Mountains. Ich wünsche euch einen schönen Freitag und somit auch ein erholsames Wochenende. Das Bild entstand am Fuße des Berges Rugove nahe der Stadt Pej. Ich persönlich Liebe ja die Berge und das Klima dort. #kosovo #rugove #mountains #friday #weekend #panorama #tollerausblick #home #heimat #berge #wandern #lovemountains #sonnenschein #heimatliebe #sehnsucht #nature #naturverliebt #naturpur🌳 #draussenzuhause #kosova #instakosova #visitkosovo #urlaub #holiday
Happy Friday! We’ve just wrapped the KAEF Commencement Seminar for the ‘20 cohort. During these two days, fellows got an insight into their upcoming program and learned tips & tricks from program alumni. Congrats to the new, awesome cohort! #kosova #kosovo #america #american #education #fund #graduate #fellowship #scholarship #follow #igers #instakosova #instakosovo #like #madeinkosova #social #socialmedia #success

Loading