Picbear logo Browse Instagram content with Picbear

#peja

Posts tagged as #peja on Instagram

97.624 Posts

Tu e djeg live🔥🔥❤️😻 😱😱😱❤️❤️🇦🇱 . . . . . . . #dualipa #fakte__reale #kosovo #albania #ritaora #kida #dhuratadora #ledrizlla #butriors #fero #endri #goldag #noizy #dafinators #gjilan #vitia #peja #prishtina #prizeren #ferizaj #enca #elvanagjata #shqipe
Qu Be dil jasht 😂😂❤❤❤❤ Follow per me shume @serialehumoristike @serialehumoristike @serialehumoristike
Vajzat dhe djemtë e fshatit Slivovë, Gjithmonë me flamurin kombëtar Shqipëtar. O sa mirë me qen Shqipëtar, O Hej o Hej! #kosova #albania #shqiperia #tirana #shqiptar #kosovar #newyork #usa #america #canada #germany #zurich #france #ferizaj #prishtina #peja #gjakova #durres
Ushtro shaling per mi sterrpik gjikon @vedat_topi 😂😂😂 #albania #kosovo #prishtina #tirana #prizren #gjakov #lipjan #dorators #dafinator #ledrizlla #kidator #xhensilator #samantator #luanator #peja #shkup #vines #good #repost #lol
Shkolla fillore " Mic Sokoli " Slivovë  Ja edhe një valle e interpretuar nga vajzat dhe djemt e klases së pestë , ku treguan një sukses të madh duke luajtur, aktruar e vallzuar për fundin e një kapitulli mjaft të rëndesishem të jetës së tyre, Nxënesve ju urojme shumë fatë edhe në hapat e ardhshëm të jetës së tyre duke shpresuar për një sukses sa më të madh për secilin nga ta! #kosova #albanian #tirana #skopje #macedonia #prishtina #ferizaj #gjakova #gjilan #peja #vallja #usa #newyor #germany #france #zurich #sweden #europe #balkans #music
Follow tbukren @gashiandrolina ❤❤❤😍😍😍@gashiandrolina #beautiful #pretty #sweet #loqka #zemra #shqipe #albania #tirana #prizren #peja #prishtina #gjakova #gjilan #ferizaj

Loading